Shape House

MODULINĖS PIRTYS

NAUJAUSIAS PROJEKTAS

SHAPE HOUSE

Mūsų sukurtos medinės modulinės pirtys yra puikiai pritaikytos patogumą ir modernumą mėgstančių žmonių poreikiams. SHAPE HOUSE gaminamos modulinės pirtys – tai atgaiva kūnui ir sielai po sunkių savaitės darbų.

Pirtis gaminame ir komplektuojame savo gamykloje, todėl jau paruošti moduliai yra pristatomi į Jūsų nurodytą vietą.

Modulinis namelis gamtoje
KAS YRA MODULINĖS PIRTYS?

Tai pirtys, susidedančios iš modulių. Jos yra gaminamos gamykloje, ir tik vėliau pristatomos į nurodytas vietas, kur yra sumontuojamos.

KUO YPATINGOS MŪSŲ MODULINĖS PIRTYS?
  • Gaminame ir pristatome visoje Lietuvoje, net ir už jos ribų.
  • Mūsų gaminamos modulinės pirtys pasižymi moderniu dizainu, įvairiomis formomis bei spalvų galimybėmis, todėl kiekvienas klientas laisvai gali atrasti savo poreikius atitinkančią pirtį.
  • Modulines pirtis gamina ilgametę patirtį turinti ekspertų komanda, kuri užtikrina modernios, patvarios ir pilnai kliento lūkesčius atitinkančios pirties surinkimą.
  • Mūsų gaminamos modulinės pirtis yra iš patvarios ir stiprios medienos, todėl gali atlaikyti visus sezonus ir tarnauti ilgus metus.
  • Modulinės pirtys pasižymi greita statyba. Pirtis gaminame ir surenkame savo gamykloje, kur oro sąlygos gamybos procesui neturi jokios įtakos. Gamybos procesas užtrunka 1-2 mėnesius, o montavimo procesas vietoje trunka iki 2 dienų.
  • Prisideda prie efektyvesnio energijos taupymo. Mūsų modulinės pirtys yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra gerai izoliuotos, o tai reiškia, kad geriau išlaiko šilumą nei tradicinės pirtys. Palyginus su tradicinėmis pirtimis, jų įkaitinimui reikia mažiau energijos, todėl jūs sutaupote.
  • Modulinės pirtys pasižymi aukštu kainos ir kokybės santykiu. Palyginus su tradicine pirtimi, modulinė pirtis yra pigesnė ir jos gamybos procesas yra daug greitesnis. Jums tereikia tik užsisakyti, ir jau netrukus galėsite mėgautis poilsiu savo naujojoje pirtyje!

Į KĄ REIKIA ATKREIPTI DĖMESĮ ĮSIGYJANT MODULINĘ PIRTĮ?
  • Apsvarstykite, kokioje vietoje planuojate statyti modulinę pirtį, ir kaip greta jos komponuosis kiti pastatai (namas, sandėliukas, terasa t.t.).
  • Apgalvokite, kiek žmonių naudosis pirtimi. Kuo daugiau lankytojų, tuo didesnės pirties Jums reikės.
  • Tam tikrais atvejais, statant modulinę pirtį yra reikalingas statybų leidimas. Jeigu statoma pirtis yra iki 8,5 m aukščio ir iki 80 m2 bendrojo ploto, ji priskirtina prie II-os grupės nesudėtingų statinių. Statant tokį pastatą kaimo vietovėje (kurioje gyventojų skaičius ne didesnis kaip 3 tūkst.) nereikalingas statybų leidimas. O statant tokių parametrų pirtį mieste, konservacinio prioriteto ar kompleksinėje saugomoje teritorijoje ir jų apsaugos zonose, paviršinių vandens telkinių apsaugos zonose, kultūros paveldo objekto teritorijoje yra reikalingas statybų leidimas. Dėl statybų leidimo taip pat galite konsultuotis su patyriais specialistais.
STANDARTINIAI SHAPE HOUSE VARIANTAI

KURIOJE PIRTYJE LAIKĄ LEISITE JŪS?

Nematote varianto, kuris tenkintų Jūsų svajones?

Susisiekime ir jau po kelių mėnesių galėsite mėgautis šviežia mediena kvepiančia ir įspūdingai atrodančia moduline pirtimi savo kieme!

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

GALERIJA