Shape House

MODULINIAI NAMELIAI

NAUJAUSIAS PROJEKTAS

SHAPE HOUSE

Mūsų sukurti mediniai moduliniai nameliai yra puikiai pritaikyti besikeičiantiems šių laikų žmonių poreikiams. SHAPE HOUSE suteikia galimybę visiems turėti savo nuosavą poilsio oazę!

Namelius gaminame, komplektuojame ir įrengiame savo gamykloje, tad moduliai yra pristatomi į Jūsų nurodytą vietą jau pilnai paruošti eksploatavimui.

Modulinis namelis gamtoje
KAS YRA MODULINIAI NAMELIAI IR KUO JIE YPATINGI?

Moduliniai nameliai – tai pastatai, susidedantys iš sekcijų, arba modulių. Jie yra gaminami fabrike ir tik vėliau pristatomi bei sumontuojami į numatytas vietas.

Mūsų gaminami moduliniai nameliai yra išskirtinio dizaino ir skirtingų stilių, todėl kiekvienas gali išsirinkti pagal savo poreikius. Modulinius namelius gamina patyrusių profesionalų komanda, kuri užtikrins patvaraus namo surinkimą. Gaminame ir pristatome ne tik visoje Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

  • Efektyvus energijos vartojimas – sandarios būsto siūlės sulaiko šilumą ir tuo pačiu mažina šilumos arba vėsos išgavimo sąnaudas.
  • Ekologiškumas – mūsų moduliniai nameliai gaminami iš medžio karkaso, o mediena ekologiškumo aspektu turi daug daugiau pranašumų lyginant su kitomis statybinėmis medžiagomis. Mediena užtikrina optimalią drėgmę, šilumą ir neturi jokios neigiamos įtakos sveikatai. Rinkdamiesi modulinius A++ energijos klasės namus, jūs prisidedate prie gamtos saugojimo.
  • Greita statyba – modulinius namelius gaminame ir surenkame savo gamykloje, kur oro sąlygos gamybos procesui neturi jokios įtakos. Todėl, nameliai ceche įprastai pagaminami vos per 1-2 mėnėsius ir sumontuojami jūsų pasirinktoje vietoje per 1-2 dienas.
  • Gera kaina – moduliniams nameliams pagaminti sunaudojama ženkliai mažiau medžiagų lyginant su kitomis namų rūšimis, tad moduliniai namai yra puikus kainos ir kokybės santykis.

STANDARTINIAI SHAPE HOUSE VARIANTAI

KURIAME NAMELYJE POILSIAUSITE JŪS?

Nematote varianto, kuris tenkintų Jūsų poreikius?

Susisiekite ir mes pagaminsime namelį, kuris išpildys visas Jūsų vizijas!

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

GALERIJA