Shape House

MODULINIAI SODO NAMELIAI

NAUJAUSIAS PROJEKTAS

SHAPE HOUSE

Mūsų sukurti mediniai moduliniai sodo nameliai yra puikiai pritaikyti besikeičiantiems šių laikų žmonių poreikiams. SHAPE HOUSE suteikia galimybę visiems turėti savo nuosavą poilsio oazę!

Namelius gaminame, komplektuojame ir įrengiame savo gamykloje, tad moduliai yra pristatomi į Jūsų nurodytą vietą jau pilnai paruošti eksploatavimui.

Modulinis namelis gamtoje

KAS YRA MODULINIAI SODO NAMELIAI?

Tai pastatai, susidedantys iš sekcijų, arba modulių. Jie yra gaminami fabrike, ir tik vėliau pristatomi į numatytas vietas ir sumontuojami.

pristatomi į numatytas vietas ir sumontuojami.

KUO YPATINGI MŪSŲ MODULINIAI SODO NAMELIAI?

 • Gaminame ir pristatome ne tik visoje Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
 • Mūsų gaminami moduliniai sodo nameliai yra išskirtinio dizaino ir skirtingų stilių, todėl kiekvienas gali išsirinkti pagal savo poreikius.
 • Modulinius namelius gamina patyrusių profesionalų komanda, kuri užtikrina patvaraus ir išskirtinio namo surinkimą.
 • Efektyvus energijos vartojimas.Sandarios būsto siūlės sulaiko šilumą ir tuo pačiu mažina šilumos arba vėsos išgavimo sąnaudas.
 • Ekologiškumas. Mūsų moduliniai nameliai gaminami iš medžio karkaso, o mediena ekologiškumo aspektu turi daug daugiau pranašumų lyginant su kitomis statybinėmis medžiagomis. Mediena užtikrina optimalią drėgmę, šilumą ir neturi jokios neigiamos įtakos sveikatai. Rinkdamiesi modulinius A++ energijos klasės namus, jūs prisidedate prie gamtos saugojimo. Kuo mažiau energijos yra sunaudojama, tuo tai naudingiau gamtai.
 • Greita statyba. Modulinius namelius gaminame ir surenkame savo gamykloje, kur oro sąlygos gamybos procesui neturi jokios įtakos. Todėl, nameliai ceche įprastai pagaminami vos per 1-2 mėnėsius ir sumontuojami jūsų pasirinktoje vietoje per 1-2 dienas.
 • Gera kaina. Moduliniai namai yra puikus kainos ir kokybės santykis. Palyginus su tokio pat tipo mediniu namu, jis yra žymiai pigesnis. O ar žinojote, kad modulinis namas gali ištverti net ir žemės drebėjimą? Galite būti ramūs, nes keturis metų laikus jis tikrai atlaikys.

KĄ REIKIA ŽINOTI RENKANTIS SKLYPĄ MODULINIO NAMO STATYBAI?

 1. Apgalvokite, kokioje vietoje bus statomas jūsų modulinis namelis, ir kaip greta jo komponuosis kiti pastatai (sandėliukas, terasa ir t.t.).
 2. Ar yra gamtinės nelaimės rizika? Pavyzdžiui, sklypo užliejimas, potvynis.
 3. Ar bus prie sklypo patogi prieiga transporto priemonėms?
 4. Kokia infrastruktūra šalia sklypo? Ar galėsite greitai pasiekti reikiamas parduotuves ir savo darbo vietą?
STANDARTINIAI SHAPE HOUSE VARIANTAI

KURIAME NAMELYJE POILSIAUSITE JŪS?

Nematote varianto, kuris tenkintų Jūsų poreikius?

Susisiekite ir mes pagaminsime namelį, kuris išpildys visas Jūsų vizijas!

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

GALERIJA