Shape House

STOGO SANTVAROS

ŠIUOLAIKIŠKAS BŪDAS DENGTI STOGUS

MEDINĖS STOGO SANTVAROS

Medinės stogo santvaros – tai uždarame ceche gaminamos konstrukcijos, kurios tarpusavyje jungiamos specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis. Tokia technologija pagamintos stogo santvaros tampa itin tvirta stogo konstrukcija, tad kokybės atžvilgiu tai stipriai lenkia mums jau įprastus gegnių stogus.

Kadangi gaminant santvaras tokia technologija galima perdengti tarpatramius net iki 40 m (išvengiant papildomų atraminių konstrukcijų) – medinės santvaros gali būti naudojamos ne tik gyvenamojo namo stogui, bet ir didelių gabaritų angarų / sandėlių ar kt. paskirties statinių stogams.

Santvaras gaminame tik iš konstrukcinės kalibruotos bei graduotos medienos. Taip pat santvaroms, kaip gaminiui, išduodame visą kokybę įrodančią dokumentaciją – CE ženklinimą, gaminio eksploatacinių savybių deklaraciją. Esame sertifikuoti santvarų gamyboje pagal tarptautinį EN14250:2010 standartą.

Mūsų standartai yra aukšti ir santykiuose su klientais. Klientas patenkintas, kai gauna aukštos kokybės produktą kartu su profesionaliu mūsų eskpertų aptarnavimu. Mes nuolat suteikiame klientams visą reikalingą informaciją, stengiamės visada būti prieinami ir atsakyti į visus klausimus.Aktyvus bendravimas ir į klientą orientuotas požiūris užtikrina saugumą, ir aukštus rezultatus.

KODĖL STOGO KONSTRUKCIJAI NAUDINGA NAUDOTI SANTVARAS?

Greitas ir lengvas montavimas – santvaros yra lengvos, o montuojant nereikia naudoti sunkios įrangos, todėl darbai yra atliekami greitai, o vieno stogo įrengimui pakanka vos 2-3 žmonių.

Optimalus kainos ir kokybės santykis – santvarų gamyboje yra sunaudojamas mažesnis medienos kiekis, negu stogams, pagamintiems tradiciniu būdu. Pažangiausia įranga supjautos ir pagamintos santvaros leidžia sunaudoti ženkliai mažiau žaliavų, tad santvaros yra puikus pasirinkimas ir dėl savo nebrangios kainos.

Greitas gamybos procesas – santvarų projektavimas bei gamyba yra atliekami naudojant kompiuterizuotas sistemas, todėl darbų eiga yra itin greita ir sklandi. Atvežus į statybvietę jau pagamintas stogo santvaras, jos sumontuojamos vos per porą dienų. 

Tvirtumas ir ilgaamžiškumas – medinės dalys ceche sujungiamos dantytomis plieno plokštelėmis, tad galutinė konstrukcija tampa itin tvirta. Santvaros, impregnuotos antiseptikais ir antipirenais yra apsaugotos nuo kenksmingo aplinkos poveikio, tad yra ilgaamžės.

Estetiškumas ir dizaino įvairovė – sakoma, kad stogas yra Jūsų būsto vizitinė kortelė. Norint susikurti modernų pastato dizainą, rekomenduojame rinktis medines stogo santvaras, kurios gali būti pačių įvairiausių dydžių bei formų, tad jų pritaikymo galimybės išties beribės.

Kontrukcijų sistema
GAMYBA

Pastaraisiais metais įsigytos naujausios medienos apdirbimo įrangos dėka mes galime Jums pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį. Konstrukcijos supjaunamos pažangiomis „Hundegger SC3“ staklėmis, kurios leidžia maksimaliai sutaupyti medžiagas ir supjauti detales milimetrų tikslumu. Supjauti elementai tarpusavyje jungiami sertifikuotomis dantytomis plieno plokštelėmis „Mitek“ naudojant didelės jėgos santvarų presą „Randek“. Rezultate – į objektą atvežamos jau pilnai surinktos stogo santvaros, tad statinio stogas gali būti surinktas vietoje per itin trumpą laiką. Tai puikus sprendimo būdas, jeigu jums stogo reikia kaip įmanoma greičiau. 

 

PROJEKTAVIMAS

Gaminame stogo santvaras pagal Jūsų turimą projektą arba galime suprojektuoti santvaras Jūsų statiniui nuo nulio. Projektuojame stogus naudojant specialią stogo konstrukcijų projektavimo programą „Pamir“. Stogo santvaros, suprojektuotos šia programa, būna aiškiai sužymimos, tad pagal pateiktus surinkimo brėžinius galite be vargo susimontuoti stogą ir patys. Santvarų montavimo darbus galime pasiūlyti ir mes. Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai gerai išmanantys savo darbą, todėl montavimo darbus atliekame greitai ir efektyviai. 

Stogų santvarų tipai