Shape House

STOGŲ KONSTRUKCIJOS

ŠIUOLAIKIŠKAS BŪDAS DENGTI STOGUS

MEDINĖS STOGŲ KONSTRUKCIJOS

Medinės stogų konstrukcijos – tai uždarame ceche gaminamos santvaros, kurios tarpusavyje jungiamos specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis. Tokia technologija pagamintos stogo santvaros tampa itin tvirta stogo konstrukcija, tad kokybės atžvilgiu tai stipriai lenkia mums jau įprastus gegnių stogus.

Kadangi gaminant santvaras tokia technologija galima perdengti tarpatramius net iki 40 m (išvengiant papildomų atraminių konstrukcijų) – medinės stogų konstrukcijos gali būti naudojamos ne tik gyvenamojo namo stogui, bet ir didelių gabaritų angarų / sandėlių ar kt. paskirties statinių stogams. Stogų konstrukcijos pasižymi išskirtiniu dizainu.

Santvaras gaminame tik iš konstrukcinės kalibruotos bei graduotos medienos. Taip pat santvaroms, kaip gaminiui, išduodame visą kokybę įrodančią dokumentaciją – CE ženklinimą, gaminio eksploatacinių savybių deklaraciją. Esame sertifikuoti santvarų gamyboje pagal tarptautinį EN14250:2010 standartą. Stogų konstrukcijos gaminamos profesionalų, todėl tarnaus ilgus metus.

Mūsų standartai yra aukšti ir santykiuose su klientais. Klientas patenkintas, kai gauna aukštos kokybės produktą kartu su profesionaliu mūsų eskpertų aptarnavimu. Mes nuolat suteikiame klientams visą reikalingą informaciją, stengiamės visada būti prieinami ir atsakyti į visus klausimus. Aktyvus bendravimas ir į klientą orientuotas požiūris užtikrina saugumą, ir aukštus rezultatus.

KODĖL STOGO KONSTRUKCIJAI NAUDINGA NAUDOTI SANTVARAS?

Greitas ir lengvas montavimas. Santvaros yra lengvos, o montuojant nereikia naudoti sunkios įrangos. Todėl, darbai yra atliekami greitai, o vieno stogo įrengimui pakanka 2-3 žmonių. Medinės santvaros puikiai pasiteisina ir tada, jeigu stogo montavimo darbai turi būti atliekami kiek įmanoma skubiau – kvalifikuoti meistrai tikrai galės pasirūpinti, kad labai greitai galėtumėte džiaugtis rezultatu.

Optimalus kainos ir kokybės santykis. Santvarų gamyboje yra sunaudojamas mažesnis medienos kiekis, nei tuomet, kai yra pasirenkamos kitos medinės konstrukcijos. Natūralu, kad renkantis stogo konstrukcijas dėmesys gana dažnai krypsta į nustatytas kainas. Gera žinia yra tai, kad santvarų gamyba tikrai nėra brangus sprendimas. 

Greitas gamybos procesas. Santvarų projektavimas yra atliekamas naudojant kompiuterizuotas sistemas, todėl darbų eiga yra greita ir sklandi.

Ekologiškumas. Jeigu santvaros yra pagamintos iš medienos, jos yra labai lengvai perdirbamos. 

Ilgaamžiškumas. Stogo santvaros, ypač medinės gali tarnauti daugiau nei 100 metų. Todėl, stogo santvaros yra puiki investicija, kuri gali ateityje padėti sutaupyti.

Spartus transportavimas. Santvaros iškart po pagaminimo yra pristatomos į statybvietę ir pagal galimybę, gali būti sumontuojamos tiesiai į projektinę vietą. Tai sumažina kėlimo mechanizmų kaštus.

Estetiškumas ir dizaino įvairovė. Santvaros yra gaminamos taip, kad būtų galima rinktis jas įvairių dydžių ir formų. Pavyzdžiui, medinės stogo santvaros gali būti net iki 35 metrų ilgio, todėl jų pritaikymo galimybės yra tikrai nemažos. Kiekvienas klientas gali susikurti savo svajonių estetišką vaizdą. Nepamirškite, kad stogas yra jūsų būsto vizitinė kortelė. Jeigu siekiate susikurti modernų pastato dizainą, rekomenduojame rinktis stogo santvaras.

Kontrukcijų sistema
GAMYBA

Pastaraisiais metais įsigytos naujausios medienos apdirbimo įrangos dėka mes galime Jums pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį. Konstrukcijos supjaunamos pažangiomis „Hundegger SC3“ staklėmis, kurios leidžia maksimaliai sutaupyti medžiagas ir supjauti detales milimetrų tikslumu. Supjauti elementai tarpusavyje jungiami sertifikuotomis dantytomis plieno plokštelėmis „Mitek“ naudojant didelės jėgos santvarų presą „Randek“. Rezultate – į objektą atvežamos jau pilnai surinktos stogo santvaros, tad statinio stogas gali būti surinktas vietoje per itin trumpą laiką. Tai puikus sprendimo būdas, jeigu jums stogo reikia kaip įmanoma greičiau. 

 

PROJEKTAVIMAS

Gaminame stogo santvaras pagal Jūsų turimą projektą arba galime suprojektuoti santvaras Jūsų statiniui nuo nulio. Projektuojame stogus naudojant specialią stogo konstrukcijų projektavimo programą „Pamir“. Stogo santvaros, suprojektuotos šia programa, būna aiškiai sužymimos, tad pagal pateiktus surinkimo brėžinius galite be vargo susimontuoti stogą ir patys. Santvarų montavimo darbus galime pasiūlyti ir mes. Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai gerai išmanantys savo darbą, todėl montavimo darbus atliekame greitai ir efektyviai. 

Stogų santvarų tipai