Shape House

MODULINĖ PIRTIS: KODĖL JI ŠIANDIEN TOKIA POPULIARI?


3. Ženklinimas. Rinkitės medines santvaras, kurios yra sertifikuotos, o gamintojai išduoda kokybę įrodančius dokumentus. Mūsų įmonėje gaminamos santvaros turi  kokybę įrodančią dokumentaciją – CE ženklinimą, gaminio eksploatacinių savybių deklaraciją. Mes esame sertifikuoti santvarų gamyboje pagal tarptautinį EN14250:2010 standartą.


3. Ženklinimas. Rinkitės medines santvaras, kurios yra sertifikuotos, o gamintojai išduoda kokybę įrodančius dokumentus. Mūsų įmonėje gaminamos santvaros turi  kokybę įrodančią dokumentaciją – CE ženklinimą, gaminio eksploatacinių savybių deklaraciją. Mes esame sertifikuoti santvarų gamyboje pagal tarptautinį EN14250:2010 standartą.

Modulinė pirtis – tai pirtis, kuri yra gaminama specialioje gamykloje ir dalimis surenkama kliento pasirinktoje vietoje. Paprastai ji gaminama iš medžio, tačiau gali būti naudojamos ir kitos medžiagos. Šiandien modulinė pirtis tapo neatsiejama poilsio ir sveikos gyvensenos dalimi. Kyla klausimas, kuo ji tokia ypatinga? Šiame straipsnyje, mūsų ekspertai pasidalins įžvalgomis apie didžiausius modulinių pirčių privalumus.

KODĖL VERTA ĮSIGYTI PIRTĮ?

 1. Padeda sumažinti stresą. Pirtis skleidžia garus ir šilumą, kurie padeda atsipalaiduoti ir sumažinti nuovargį. Patiriant daug streso, jūsų imuninė sistema gali nusilpti. Buvimas pirtyje mažina streso kiekį, o vietoje to skatina laimės hormono gamybą jūsų smegenyse. Tai padeda jaustis geriau ir išvalyti neigiamas mintis.

 2. Prisideda prie kalorijų deginimo. Vidutinio sudėjimo žmogus, kuris naudojasi pirtimi, per vieną apsilankymą gali išprakaituoti net 500 gramų, sunaudodamas beveik 300 kalorijų. Kuomet esate karštoje pirtyje, jūsų širdies veikla paspartėja, o šis procesas reikalauja daugiau resursų.

 3. Gerina širdies ir kraujagyslių veiklą. Būnant pirtyje, didėja kraujo tūris, kurį sulig kiekvienu tvinksniu perpumpuoja jūsų širdis. Todėl pastovus lankymasis pirtyje gerina termoreguliaciją ir širdies kraujagyslių ištvermę, kas yra labai svarbu tiems, kurie rūpinasi savo sveikata.  

 4. Padeda apsisaugoti nuo peršalimo ligų. Aukšta temperatūra ir pirties skleidžiami garai nuramina pavargusius raumenis, padeda apsisaugoti nuo gripo ir peršalimo. Be abejo, jeigu jūsų pirtis lauko erdvėje, žiemos metu saugokite savo sveikatą ir šiltai apsirenkite.

 5. Padeda sutvarkyti odos problemas. Pirtis džiovina odą ir riebalines liaukas, todėl tiems kas turi odos problemų, tai gali padėti išvalyti poras.

 6. Skatina toksinų išsiskyrimą. Stiprus prakaitavimas pirtyje padeda sureguliuoti švino, cinko, vario, nikelio pusiausvyrą. Šių toksinų galima prisirinkti kasdienėje aplinkoje ir lauke, ypač sporto salėje. 

 7. Gerina miego kokybę. Pirtis skatina geresnį ir gilesnį miegą. Būnant pirtyje, išsiskiria endorfinas, dėl kurio kūno temperatūra lieka pakilusi iki vėlyvo vakaro, kuomet žmogus eina miegoti. Vėliau endorfinas pradeda mažėti, todėl žmogus greičiau užmiega.

MODULINIŲ PIRČIŲ PRIVALUMAI

 • Lengvas ir greitas montavimas. Modulinė pirtis yra gaminama specialioje gamykloje, o į reikiamą vietą yra atvežamos jos dalys, kurios sumontuojamos per 1-2 dienas. Įsirenginėjant tradicinę pirtį galite užtrukti net iki kelių mėnesių. Modulinė pirtis yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti nuosavą pirtį, bet nenori ilgai vargti dėl ilgo ir sudėtingo montavimo proceso ir įrengimo. Kadangi pirtis gaminama gamykloje, metų laikai ir blogos oro sąlygos neturi jokios įtakos statybų kokybei ir trukmei. 

Svarbu paminėti, kad modulinėse pirtyse jūs galite pasistatyti suolus, įsirengti apšvietimo funkciją bei muziką.

 • Nesudėtinga priežiūra. Modulinė pirtis yra surenkama iš anksto, todėl ji mažiau dėvisi nei tradicinės pirtys. Jeigu ant modulinės pirties stogo patenka sniego, tereikia jį nuvalyti. Be abejo, būnant pirtyje jūs gausiai prakaituojate, tad po kiekvieno apsilankymo geriausia nuvalyti suolus ir vietas, kuriose sėdėjote. 

 • Ilgaamžiškumas. Mūsų gaminama modulinė pirtis yra iš patvarios ir stiprios medienos, todėl gali tarnauti ilgus metus. 

 • Efektyvus energijos taupymas. Kadangi modulinė pirtis yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, ji yra gerai izoliuota, o tai reiškia, kad geriau išlaiko šilumą nei tradicinės pirtys. Taip pat, ji yra mažesnė nei tradicinė pirtis, ir jai įkaitinti reikia mažiau energijos. Tai reiškia, kad modulinė pirtis padės jums sutaupyti. 

 • Platus dizaino ir dydžių pasirinkimas. Modulinė pirtis yra gaminama pagal kliento pateiktą užsakymą. Galite pasirinkti pirties išmatavimus, formą ir spalvą.

 • Galimybė perkelti iš vienos vietos į kitą. Modulinė pirtis yra kilnojamas pastatas, todėl ją galite lengvai pervežti iš vienos vietos į kitą. Tai ypač naudinga, jei nuomojatės gyvenamąjį būstą arba jei ateityje planuojate persikelti, pakeliauti. 

 • Nauda sveikatai. Modulinė pirtis padeda pagerinti sveikatą. Pavyzdžiui, sumažinti lėtinį skausmą, pagerinti odos būklę ir pagreitinti medžiagų apykaitą. 

 • Patraukli kaina. Nors modulinė pirtis yra ekonomiškesnė nei tradicinė, kainos gali skirtis priklausomai nuo gamintojo ir pritaikymo lygio, funkcijų. Stenkitės ieškoti gamintojo, kuris jums galėtų pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. 

Į KĄ ATKREIPTI DĖMĖSĮ RENKANTIS MODULINĘ PIRTĮ?

 

 • Biudžetas. Jeigu planuojate įsigyti modulinę pirtį, iš pradžių apgalvokite ir nuspręskite, kiek tam galite skirti išlaidų. Modulinės pirties kaina priklauso nuo kelių aspektų: dydžio, pasirinktų medžiagų ir funkcijų. 

 • Dydis ir talpa. Nuspręskite, kiek žmonių naudosis pirtimi. Kuo didesnis skaičius, tuo didesnė modulinė pirtis jums bus reikalinga.

 • Medžiagos. Pasidomėkite, iš kokių medžiagų rinkoje yra gaminamos modulinės pirtys. Geriausia yra rinktis medieną, nes ji yra patvari ir laikys jums ilgus metus. Patikėję modulinės pirties gamybą į mūsų rankas, galite tikėtis išskirtinio meistriškumo ir kruopštaus dėmesio detalėms. Didžiuojamės savo pirčių projektais ir esame pasiryžę pristatyti jums nepriekaištingos kokybės pirtį, kuri pranoks visus jūsų lūkesčius.

 • Papildomos funkcijos. Kai kurios modulinės pirtys turi įmontuotus apšvietimus, garso sistemas. Jeigu svajojate savo pirtyje leisti muziką, arba turėti ryškią šviesą, aptarkite tai su gamintojais.

KAIP VEIKIA MODULINĖ PIRTIS?

 

Modulinėse pirtyse yra naudojamas šildymo elementas (dažniausiai elektrinė krosnelė), kuri šildo oro erdvę iki aukštos temperatūros. Jūs galite reguliuoti temperatūrą pagal savo norus. Be to, daugumoje modulinių pirčių yra įvairių priedų, pavyzdžiui, aromatinės alyvos arba vonios druskos, kurios suteikia dar malonesnę patirtį.

APIE MODULINIUS NAMELIUS

Kaip ir modulinė pirtis, modulinis namelis tampa vis populiaresniu būsto pasirinkimu tarp jaunų, modernumą vertinančių šeimų ir porų. Modulinis namas gali būti naudojamas kaip vasarnamis, sodo namelis, taip pat ir ūkinės paskirties pastatas, medicinos punktas ir t.t. Modulinis namelis gali būti labai mažas, pavyzdžiui, vieno kambario, arba didelis, kuriame gali gyventi visa šeima.

Privalumai:

 

 1. Modulinis namas yra statomas gana greitai. Gamybos procesas vyksta uždaroje gamykloje, todėl proceso laiko nelemia oro sąlygos. Rinkdamiesi modulinį namelį jūs galite būti tikri, kad jame galėsite apsigyventi labai greitai. 

 2. Modulinis namas yra energetiškai efektyvus, o tai reiškia, kad jūs ateityje sutaupysite. Modulinis namelis turi aukštos kokybės izoliaciją, kuri žiemą padeda išlaikyti namuose šilumą, o vasarą vėsesnį ir gaivesnį orą.

 3. Patyrę gamintojai gali sukurti įvairių dizainų ir dydžių modulinius namelius. Mūsų įmonėje dirba patyrę ekspertai, kurie užtikrina patvaraus ir išskirtinio namo surinkimą. Modulinis namelis kaip ir modulinė pirtis yra lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą, tad lengvai galėsite juos vežtis su savimi. 

 4.  Mūsų įmonėje  moduliniai nameliai gaminami tik iš kokybiškos medienos, o tai reiškia didesnį ekologiškumą nei gaminant iš kitų medžiagų. 

Taigi, pristatėme jums svarbiausią informaciją apie modulines pirtis. Jeigu ieškote patvarios ir modernios pirties, ir nenorite ilgai laukti, modulinė pirtis yra puikus sprendimo būdas. Galėsite mėgautis neribotu poilsiu, puikiai praleistu laiku su šeima, ir net pagerinti savo odos būklę! SHAPE HOUSE įmonės specialistai gamina tik kokybiškas modulines pirtis, kurios atitinka klientų lūkesčius. Susisiekime jau šiandien!